Przenośne elektrody odniesienia

Przenośne elektrody odniesienia są dostarczane do Odbiorcy jako suche, zawierające wsad czystego siarczanu miedzi. Każda elektroda zawiera kapsel chroniący ceramiczną wtyczkę kontaktową. Do każdej elektrody dostarczana jest instrukcja użytkowania i konserwowania.?
Model RE-5

Model Standardowy,  posiada płaską powierzchnię kontaktową, bezpośrednio do pracy w ziemi oraz z dodatkową nasadką do pracy w  wodzie.

 


 

Model RE-5C

Podobna do modelu RE-5, lecz ze zmienionym kształtem końcówki kontaktowej. Przeznaczona szczególnie do pracy w miękkiej glebie. Zapewnia niską rezystancję kontaktową.  Po umieszczeniu w glebie, kształt powierzchni stykowej pomaga utrzymać się elektrodzie w pozycji pionowej.

 


 

Model RE-3A

Bardzo duża powierzchnia stykowa elektrody zapewnia doskonały kontakt z powierzchnią. Szczególnie przydatna na płaskie powierzchnie, z którymi ciężko uzyskać dobry kontakt np: nawierzchnie dróg, chodniki, sucha lub zmarzniętą gleba. Niezbędna do pracy na płaskiej  powierzchni.

 


 

Do każdej zakupionej elektrody dołączany jest certyfikat kalibracyjny wydany przez Producenta. Należy zaznaczyć, że różnica wskazań pomiędzy poszczególnymi elektrodami odniesienia dla przykładowej ilości 100 sztuk jest mniejsza niż 10mV. Świadczy to o wyjątkowej precyzji, z jaką zostały wykonane.

Galeria

Pokaż więcej

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowała Cię oferta naszej firmy, wpisz poniżej swój numer telefonu. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie.
Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana.
Kontakt

P.Z.A. CORRSTOP Sp. z o.o.
ul. Kamienna 87, 62-023 Kamionki

Biuro w Luboniu
ul. Armii Poznań 131, 62-030 Luboń

Tel.  61 8971 725, Fax. 61 8971 737

E-mail: info@corrstop.pl

Nasze usługi
  • Ekspertyzy
  • Projektowanie
  • Wykonawstwo
  • Pomiary i serwis
Czytaj więcej
Produkty

Oferujemy tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości. Współpracujemy między innymi z następującymi firmami: Loresco, McMiller, Cath-Tech, Metal Samples, DEI, Matcor, Royston Labs, Abriox, Mobiltex.

Czytaj więcej